Videli ste naše promobajky?

Videli ste naše promobajky?

Slovensko bez drog nesedí na zadku, ale komunikuje. Nielen s deťmi, ale aj s vami. Na uliciach. Nedávno sme odpálili novú aktivitu – promobajky. V mestách ako Žilina, Prešov, Banská Bystrica, Trenčín, Nitra, Košice či Bratislava ste mohli stretnúť naše promobajky.

promobiky SBD

Počas tejto aktivity premávali vo vybraných mestách promobajky s vizuálom našej aktuálnej komunikácie k 2 % z dane, ktorú podporil aj fenomenálny Peter Sagan. Rozdávali sme informačné brožúry, také, ako dostávajú decká v školách. Bol to priestor na to, aby sme sa mohli porozprávať. Mnohí ľudia si zobrali brožúrky aj pre svojich známych.

promobiky SBD

Táto aktivita je jedna z mnohých, ktorými sa snažíme zmeniť Slovensko k lepšiemu. Naším cieľom je Slovensko bez drog. Cestou k nemu je prevencia. A to bez komunikácie nepôjde. Ak nás nabudúce vo vašom meste uvidíte, pristavte sa a porozprávajte sa. Dozviete sa, prečo sú drogy zlé a ako škodia. Môžete potom pomôcť. Možno samému sebe, možno známym či ľudom okolo vás.

promobiky SBD

Robíme to preto, lebo chceme Slovensko bez drog. Veríme, že aj vy.

 

Za celú komunikačnú kampaň prostredníctvom promobikov srdečne ďakujeme spločnosti Keis Media Bratislava s.r.o, ktorá nám túto komunikáciu bezplatne umožnila. Ste skvelí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.