Vďaka Expodomu budeme s vami komunikovať ešte lepšie

Ako možno viete, naša komunikácia sa neobmedzuje iba na školy, kde robíme pravidelné prednášky o škodlivosti drog. Doteraz však bola účasť na outdoorových akciách trocha problematická. Všetko sa však teraz zmenilo k lepšiemu.

 

expodom logoE-shop Expodom.sk – predaj rýchlorozkoladacích stanov – nám totiž v rámci sponzoringu zabezpečil skvelý stánok. Znamená to, že nás budete môcť stretnúť na rôznych akciách a porozprávať sa s nami nielen o problémoch s drogami v novom krajšom prostredí. Drogy síce stále ostávajú problémom, no počasie, vďaka Expodom.sk, už nie 🙂

rozkladaci_stan

Expodom.sk je e-shop, ktorý sa špecializuje na predaj rýchlorozkladacích párty stanov. Má dlhoročnú tradíciu. Nás prekvapil úžasným prístupom, keď sa rozhodol, že nám tento parádny záhradný stan daruje zadarmo. Expodom.sk tak ukázal nielen veľké srdce, ale aj fakt, že mu na budúcnosti našich detí záleží. Ďakujeme!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.