NIE drogám

Povedzme spolu NIE drogám!

Závislosť od drog je čoraz pálčivejší problém. Skúsenosti s legálnymi, no i nelegálnymi drogami prichádzajú najčastejšie už v tínedžerskom veku.

S cieľom informovať verejnosť o drogovom probléme a poskytnúť informácie o možnosti zdravého života bez drog bol 26. jún označený ako Medzinárodný deň boja proti drogám a nelegálnemu obchodovaniu s nimi. Našou ambíciou je upozorniť spoločnosť na nebezpečenstvo drog a spájať všetkých ľudí, ktorí si tento problém uvedomujú a sú ochotní urobiť niečo v smere jeho riešenia.

Pomôcť môžete aj vy!

Na našej stránke nájdete množstvo užitočných informácií o drogách a živote s nimi. Ak vám drogová problematika nie je ľahostajná, podeľte sa o tieto informácie so svojimi priateľmi, či už na Facebooku, alebo v reálnom živote.
Podporiť našu misiu môžete aj zaslaním príspevku na náš účet (info nájdete TU).

Budeme vďační za každú pomoc, vďaka ktorej budeme môcť zabezpečiť výrobu edukačných a informačných materiálov z oblasti drogovej prevencie.

Ďakujeme, že podporujete myšlienky Medzinárodného dňa boja proti drogám ako aj úmysel organizácie Slovensko bez drog. Vieme, že to má zmysel.